Kyoritsu

Kyoritsu – skrócony opis tagu produktu

Tagiem Kyoritsu oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma Kyoritsu. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

KEW6016 KEW6016BASIC wielofunkcyjny miernik instalacji elektrycznych Kyoritsu

Od momentu powstania w 1940 roku firma Kyoritsu dostarcza najwyższej jakości produkty i usługi. Celem tej działalności jest satysfakcja klientów. Koncentracja na szeroko rozumianym wsparciu klienta zaowocowało zbudowaniem silnych i trwałych relacji z klientami i dystrybutorami, które trwają nadal.
Najnowocześniejsze produkty technologii pomiarów elektrycznych są podstawą działalności firmy. Szeroka gama testerów przyczyniła się do rozwoju technologicznego i infrastruktury przemysłowej na całym świecie.
W przyszłości firmy będą musiały zmierzyć się ze znaczącymi zmianami i będą dostosowywać się do wymogów wynikających z nowych technologii. Istotna jest również odpowiedzialność za kwestie globalno – środowiskowe, które mają wpływ na społeczeństwo. Istotna jest nie tylko kontynuacja rozwój firmy, ale także spojrzenie w przyszłość dla przyszłego pokolenia. Z tego powodu firma zobowiązuje się do wykorzystania technologii i procesów produkcyjnych, które przyczynią się do rozwiązań przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Wyświetlanie 1–48 z 179 wyników