Megger

Megger – skrócony opis tagu produktu

Tagiem Megger oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma Megger. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

MFT1835 Megger wielofunkcyjny miernik instalacji elektrycznych

Firma Megger projektuje i produkuje przenośne urządzenia pomiarowe. Produkty te pomagają instalować, poprawiać wydajność, zmniejszyć koszty i przedłużyć żywotność instalacji elektro-energetycznych.
Firma powstała w roku 1889. Od dziesięcioleci projektuje i produkuje przyrządy do testów, które wykonują pomiary elektryczne służące zapobieganiu problemom konserwacyjnym i uruchomieniowym. Produkty tej firmy pomogły klientom na całym świecie poprawić efektywność swoich obiektów, obniżyć koszty, przedłużyć żywotność aparatury, być na bieżąco w trendach i analizach, przewidzieć awarię sprzętu itd.
Firma posiada lokalne biura wraz z zespołami wsparcia technicznego i dystrybutorami na całym świecie. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii i USA.
Dzięki bliskim kontaktom z klientami, firma może dziś i w przyszłości dostarczyć najlepsze rozwiązania dla klientów wraz z usługami posprzedażnymi. Stara się przewidzieć potrzeby użytkowników poprzez wyczulenie na opinie klientów i specjalistów z branży. Stale inwestuje w innowacyjne badania i rozwój, inżynierię projektowania i nowoczesne technologie produkcyjne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 171

Wyświetlanie wszystkich wyników: 171