Sprzedaż przyrządów pomiarowych

Sprzedaż przyrządów pomiarowych

Sprzedaż przyrządów pomiarowych prowadzimy wyłącznie dla firm. Zapraszamy do naszego Katalogu produktów i usług gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące dostępnych mierników i systemów pomiarowych.
Oferujemy aparaturę kontrolno-pomiarową w szerokim asortymencie, w szczególności następujących producentów:

Staramy się na bieżąco aktualizować asortyment dostępnych przyrządów pomiarowych, mierników i aparatury kontrolno-pomiarowej. Zdajemy sobie sprawę, że często proces wyboru i zakupu odpowiedniego przyrządu pomiarowego nie jest sprawą łatwą.
Dlatego, bazując na wieloletnim doświadczeniu, przede wszystkim służymy pomocą w doborze odpowiedniej aparatury pomiarowej. Wybór jest dostosowywany do konkretnych potrzeb i wymagań technicznych. Oprócz tego bierzemy pod uwagę ograniczenia wynikające z dostępnych środków finansowych przeznaczonych na zakup przyrządu pomiarowego.

W naszym Katalogu produktów i usług mogą Państwo dokonać przeglądu dostępnych urządzeń i ewentualnego wyboru przyrządów pomiarowych.
Dla Państwa wygody mierniki zostały rozmieszczone w stosownych kategoriach. Kategoria główna Przyrządy pomiarowe zawiera dwie podkategorie:
– Mierniki elektryczne
– Mierniki parametrów środowiska.

Mogą Państwo korzystać z funkcjonalności Katalogu produktów i usług polegającej na możliwości umieszczania wybranych produktów w koszyku. Następnie, można wysyłać do nas zapytania dotyczące tych produktów. Po otrzymaniu zapytania sprawdzamy dostępność i aktualne ceny wybranych przez Państwa urządzeń pomiarowych, określamy orientacyjny czas dostawy i wystawiamy fakturę proforma. Staramy się, aby ceny mierników podawane na naszej stronie internetowej były aktualne. Jednak czasami, np. ze względu na szybko zmieniające się kursy walut obcych, nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować. Z tego powodu zawsze potwierdzamy dostępność i ceny mierników w danym momencie.

Sprzedaż przyrządów pomiarowych – informacje dodatkowe

W dalszym etapie, na życzenie użytkownika przeprowadzamy krótkie szkolenia wprowadzające i konsultacje dotyczące obsługi zakupionych w naszej firmie mierników. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie zakresu i terminu szkolenia.

Mogą Państwo również liczyć na naszą techniczną pomoc telefoniczną w trakcie eksploatacji miernika. Dotyczy to wyłącznie przyrządów pomiarowych zakupionych w naszej firmie.

W sprawach dotyczących sprzedaży mierników i aparatury pomiarowej prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz