Benning

Benning – skrócony opis tagu produktu

Tagiem Benning oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma Benning. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

IT120B Benning wielofunkcyjny miernik instalacji elektrycznych

Od ponad pół wieku produkty firmy wspomagają gospodarki wielu krajów w sprawnym i bezpiecznym wykorzystaniu energii elektrycznej. Wizytówką firmy są inteligentne systemy przetwarzające energię elektryczną, wykorzystywane w wielu branżach i różnorodnych zastosowaniach.

Firma jest znana na całym świecie jako wiodący dostawca niezawodnego i wydajnego sprzętu dla branży telekomunikacyjnej, przemysłu, branży medycznej oraz branży telekomunikacyjnej i informatycznej.

Firma oferuje przyrządy i systemy kontrolno-pomiarowe, prostowniki, inwertery, konwertery DC-DC, zasilacze awaryjne (UPS), źródła zasilania OEM oraz stanowiska służące do ładowania baterii trakcyjnych. W dziedzinie usług firma oferuje serwis i naprawy maszyn i urządzeń elektrycznych do 120t.

Firma posiada renomę na skalę światową w zakresie montażu, dystrybucji oraz serwisu stanowisk ładowania akumulatorów i systemów zasilania.

Mierniki elektryczne oferowane przez firmę Benning można podzielić na następujące kategorie:
– cęgowe mierniki cyfrowe
– mierniki cyfrowe
– próbniki napięcia, kontroli obwodów niskonapięciowych
– wskaźniki napięcia
– testery bezpieczeństwa urządzeń elektrycznych
– mierniki bezpieczeństwa instalacji elektrycznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 90

Wyświetlanie wszystkich wyników: 90