SEW

SEW – skrócony opis tagu produktu

Tagiem tym oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma SEW. Tym tagiem oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

W 1973 roku powstała firma Standard Electric Works Co., Ltd. (SEW). Firma została założona w Pan Chiao w Taipei Hsien na Tajwanie w celu produkcji i sprzedaży przyrządów pomiarowych. Dział produkcji składa się z wysoko wykwalifikowanych osób. Ciężka praca i poświęcenie stanowiły zawsze fundament ciągłego wzrostu firmy. Poniżej przedstawiono jej historię.

1973 Najważniejsze produkty to analogowe mierniki panelowe, multimetry, testery izolacji, mierniki cęgowe, mierniki uziemień i wskaźniki sekwencji faz.

1989 Rozpoczęto badania, rozwój i produkcję cyfrowych i analogowych przyrządów pomiarowych.

1998 Zwiększenie rozwoju produktu i ulepszenie technologii produkcyjnych.
► Testery izolacji wysokonapięciowej ► Osobiste czujniki napięciowe
► Czujki wysokonapięciowe ► Czujki wysokonapięciowe pojemnościowe
► Wysokonapięciowe sondy pomiarowe ► Testery wyłączników RCD
► Wskaźniki napięcia ► Identyfikatory przerwy obwodu

2006 Powstanie nowych, najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych Miao Li Plant. Fabryka została zbudowana w celu zaspokojenia potrzeb rozwijającej się działalności. Obiekt ten mieści laboratoria testujące 100 kV, laboratorium kontroli środowiskowej, tester wysokonapięciowy, maszynę do formowania twardości i inne urządzenia testujące. Wszystkie urządzenia są sprawdzane i regularnie kalibrowane.

2007 Uruchomienie produkcji przewodów pomiarowych do zastosowań w różnego rodzaju przyrządach. Większość z nich jest opatentowana w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Chinach.

2008 Uruchomienie wtryskarki do tworzyw sztucznych w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów i obniżenia kosztów produkcji.

2010 SEW zakupiła nową fabrykę. Siedziba została przeniesiona z dzielnicy Panchiao do Parku Naukowego Yongning w regionie Tucheng, w Nowym Tajpej.

2013 Uruchomiono laboratorium w głównej siedzibie firmy SEW. Laboratorium działa zgodne z normą ISO 17025.

Misja firmy

Rozwój, produkcja i dostarczanie wysokiej jakości przyrządów do badań i pomiarów na całym świecie. SEW zobowiązuje się do zaspokajania potrzeb i oczekiwań klientów, nieustannie dążąc do opracowania nowych i innowacyjnych produktów z najnowocześniejszą technologią, aby sprostać aktualnym potrzebom rynku. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi firma dostarcza niezawodny, wysokiej jakości produkt o najwyższych standardach bezpieczeństwa.

Certyfikaty jakości

Większość produktów SEW spełnia wymagania bezpieczeństwa dla użytkowników:
► 1996.6 System zarządzania jakością TUV ISO 9002
► 2002.12 System zarządzania jakością TUV ISO 9001: 2000
► 2009.12 TUV System zarządzania jakością ISO 9001: 2008
► TUV (SUD) ETL MET UL prowadzi corocznie inspekcję fabryki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10