Kewtech

Kewtech – skrócony opis tagu produktu

Tagiem Kewtech oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma Kewtech. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

KT63 Kewtech wielofunkcyjny miernik instalacji elektrycznych

Firma produkuje innowacyjne, dokładne i niezawodne urządzenia kontrolne i testowe, które umożliwiają wykonawcom szybkie i sprawne wykonywanie zadań związanych z pomiarami.

Produkty tej marki zostały zaprojektowane specjalnie dla rynku brytyjskiego przez zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży. Firma jest dumna z rozwoju i produkcji wyrobów, które oferują realne korzyści dla branży.

Firma konsekwentnie wprowadza nowości branżowe, takie jak adaptery testujące Lightmate, adapter Pat, test MFT z testem PAT i wielokrotnie nagradzana lampa wymienna RB1. Wielofunkcyjne testery instalacji elektrycznych 17-ej edycji są łatwiejsze w obsłudze, dokładniejsze i bardziej powtarzalne przy pomiarach pętli zwarcia.

Asortyment produktów jest dostępny we wszystkich największych hurtowniach i u wielu niezależnych dostawców.
Express Cal to brytyjska usługa napraw i kalibracji z siedzibą w Doncaster, oferująca różne usługi hurtowniom elektrycznym i użytkownikom końcowym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8