Regulamin i polityka prywatności

REGULAMIN Katalogu produktów i usług, polityka prywatności

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z Katalogu produktów i usług udostępnionego na stronie:
https://wzorcowaniemiernikow.pl

2. Właścicielem Katalogu produktów i usług jest:

Regulamin katalogu produktów i usługFirma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski
Al. Jerozolimskie 200 lok. 527
02-486 Warszawa
tel. 664 082 832
biuro@wzorcowaniemiernikow.pl
NIP: 5261168155
REGON: 147166962

3. Katalog produktów i usług jest przeznaczony wyłącznie dla podmiotów gospodarczych (firm) z terenu Polski. Ma on na celu:

  • ułatwić potencjalnym klientom przegląd dostępnych towarów i usług
  • pomagać w podejmowaniu decyzji zakupowych oraz wysyłaniu zapytań, które inicjują proces ewentualnego zamówienia wybranych produktów (przyrządów pomiarowych).

4. Sprzedaż aparatury pomiarowej prowadzimy wyłącznie dla krajowych podmiotów gospodarczych.

5. Przedstawione na naszej stronie internetowej opisy produktów i usług nie są ofertą. Mogą być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy, zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.
Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług były aktualne i nie zawierały błędów. Nie możemy jednak zagwarantować, że takie błędy nie będą miały miejsca. W razie wykrycia niezgodności, prosimy Państwa o informację która pozwoli nam na podjęcie stosownych działań korygujących.

6. Przedstawione w Katalogu produktów i usług treści, należą do jego właściciela lub producentów, dystrybutorów bądź dostawców odpowiednich produktów. Dotyczy to w szczególności opisów, danych technicznych i innych danych. Treści te są chronione przepisami prawa autorskiego. Mogą być wykorzystane przez użytkowników Katalogu produktów i usług wyłącznie w celach opisanych w punkcie 2 niniejszego regulaminu.

7. Zapytania wysłane z wykorzystaniem funkcjonalności Katalogu produktów i usług nie są jednoznaczne z zawarciem umowy sprzedaży. Sygnalizują one zamiar dokonania zakupu w przyszłości przez użytkownika Katalogu produktów i usług. Zapytania te inicjują kontakt pomiędzy właścicielem Katalogu produktów i usług a jego użytkownikiem. Kontakt ten może prowadzić do rozpoczęcia procesu kupna/sprzedaży mierników.

8. Po otrzymaniu od użytkownika zapytania z wykorzystaniem funkcjonalności Katalogu produktów i usług, Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski potwierdza dostępność produktów, ich cenę, spodziewany czas realizacji oraz wystawia fakturę proforma.

9. W celu otrzymania oferty handlowej dotyczącej produktów/usług oznaczonych adnotacją „ZAPYTAJ O CENĘ”, prosimy o bezpośredni kontakt:

  • telefoniczny pod numer 664 082 832
  • pocztą elektroniczną na adres biuro@wzorcowaniemiernikow.pl

10. Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski gromadzi i przetwarza informacje wprowadzone przez użytkowników Katalogu produktów i usług z wykorzystaniem funkcjonalności tego katalogu. Dane firmowe i osobowe są wykorzystywane wyłącznie do celów obsługi zapytań, realizacji zamówień towarów i usług. Dane użytkowników są przetwarzane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

11. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie.

12. Dane firmowe i osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do obsługi zapytań, realizacji zamówień towarów i usług oraz obsługi posprzedażnej.

13. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.