Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski dane kontaktowe i informacje dotyczące wysyłania mierników do wzorcowania

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski adres siedziby i laboratorium wzorcującego:

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski
Al. Jerozolimskie 200 lok. 527, 02-486 Warszawa
tel.: 664 082 832 ( pon. – pt. 8.00 – 16.00),   biuro@wzorcowaniemiernikow.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 (z wyjątkiem świąt, dni wolnych od pracy i przerw techniczno-urlopowych, w soboty firma nie pracuje).

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski – jak do nas dojechać?

Nasza siedziba znajduje się w 5-piętrowym budynku Radius położonym równolegle do Al. Jerozolimskich, niedaleko skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej. Jadąc od centrum Al. Jerozolimskimi trzeba trzymać się skrajnego prawego pasa i przejechać to skrzyżowanie górną nitką (a nie dolną) na wprost.  Zaraz po przejechaniu skrzyżowania po prawej stronie znajduje się przystanek autobusowy, za którym należy skręcić w prawo na parking. Główny parking oferujący największą ilość miejsc znajduje się na tyłach budynku.
Proszę śmiało wjeżdżać na parking – parkowanie przez pierwsze 3 godziny jest bezpłatne. Przy wjeździe należy pobrać bilet parkingowy i zachować go do zeskanowania przy wyjeździe.
Z parkingu znajdującego się na tyłach budynku najlepiej kierować się do wejścia A lub B. Następnie trzeba wjechać windą na 5 piętro. Po wyjściu z windy proszę kierować się w prawo do końca korytarza (lok. 527 to ostatnie drzwi po lewej stronie korytarza).
Można skorzystać z dowolnego wejścia do budynku (A, B, C), wjechać windą na 5 piętro i po wyjściu z windy przejść korytarzem w prawo do końca budynku. Do budynku można również wejść od strony Al. Jerozolimskich (klatka B, recepcja), wjechać windą na 5 piętro i po wyjściu z windy przejść korytarzem w prawo do końca budynku.
Alternatywnie można także skorzystać z wejścia C znajdującego się w szczycie budynku Al. Jerozolimskie 200 od strony stacji benzynowej BP i przejść do windy w klatce C.
Wjazd na parking jest również możliwy od strony ul. Łopuszańskiej (oprócz wjazdów od strony Al. Jerozolimskich). Jadąc ul. Łopuszańską od skrzyżowania z ul. Krańcową (od ronda przy zajezdni autobusowej MZA) trzeba skręcić w prawo na wysokości ul. Czereśniowej (przed skrzyżowaniem ul. Łopuszańskiej z Al. Jerozolimskimi).

Informacje dotyczące wysyłki mierników do wzorcowania

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski realizuje usługę wzorcowania (kalibracji) mierników bezpieczeństwa instalacji elektrycznych/bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego, multimetrów i mierników cęgowych dla klientów na terenie całego kraju. Nasze usługi oferujemy w atrakcyjnych cenach i stosunkowo krótkich terminach.
Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi firmami kurierskimi. Zamówienia realizujemy fachowo, efektywnie i terminowo. 

Przed wysyłką mierników do wzorcowania prosimy o:

1) Staranne zapakowanie i zabezpieczenie miernika przed ewentualnymi uszkodzeniami w transporcie np. folią bąbelkową lub innymi materiałami wypełniającymi lub zabezpieczającymi. Praktyka pokazuje, że staranne opakowanie jest kluczowe dla zapewnienia bezszkodowego transportu.
2) Dołączenie zlecenia wykonania usługi. Można w tym celu przygotować własne zlecenie lub wykorzystać gotowy formularz, do pobrania z adresu poniżej:

FORMULARZ  ZLECENIA  WYKONANIA  USŁUGI

3) Ewentualne dołączenie przewodów pomiarowych, jeśli przewody mają być wykorzystane w procesie wzorcowania (nie są konieczne długie przewody i szpilki do pomiarów rezystancji uziemień)

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski
Al. Jerozolimskie 200 lok. 527, 02-486 Warszawa
tel. 664 082 832 (pon. – pt. w godzinach 8.00 – 16.00) 
biuro@wzorcowaniemiernikow.pl      https://wzorcowaniemiernikow.pl
NIP: 5261168155      REGON: 147166962
Dodaj komentarz