Kontakt

Adres firmy
i Laboratorium wzorcującego:

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski
Al. Jerozolimskie 200 lok. 527
02-486 Warszawa
tel.: 664 082 832 biuro@wzorcowaniemiernikow.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00 – 16.00
(z wyjątkiem świąt i dni wolnych od pracy,
w soboty firma nie pracuje)

Jak do nas dojechać?

Nasza siedziba znajduje się w 5-piętrowym budynku Radius położonym równolegle do Al. Jerozolimskich, niedaleko skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej. Jadąc od centrum Al. Jerozolimskimi trzeba trzymać się skrajnego prawego pasa i przejechać to skrzyżowanie górną nitką (a nie dolną) na wprost.  Zaraz po przejechaniu skrzyżowania po prawej stronie znajduje się przystanek autobusowy, za którym należy skręcić w prawo na parking. Główny parking i wejścia do budynku znajdują się po jego tylnej stronie.
Proszę śmiało wjeżdżać na parking – parkowanie przez pierwsze 3 godziny jest bezpłatne. Przy wjeździe należy pobrać bilet parkingowy i zachować go do wyjazdu.
Z parkingu najlepiej kierować się do wejścia B, C (nad wejściem znajduje się tablica z napisem UTH Uczelnia Techniczno-Handlowa). Następnie trzeba przejść korytarzem do klatki B i wjechać windą na 5 piętro. Po wyjściu z windy proszę kierować się w prawo do końca korytarza (lok. 527 to ostatnie drzwi po lewej stronie korytarza).
Można skorzystać z dowolnego wejścia do budynku (A, B, C), wjechać windą na 5 piętro i po wyjściu z windy przejść korytarzem w prawo do końca budynku.
Można również skorzystać z głównego wejścia od strony Al. Jerozolimskich (klatka B), wjechać windą na 5 piętro i po wyjściu z windy przejść korytarzem w prawo do końca budynku.
Alternatywnie można także skorzystać z wejścia C znajdującego się w szczycie budynku Al. Jerozolimskie 200 od strony stacji benzynowej BP i przejść bezpośrednio do windy w klatce C.
Wjazd na parking jest również możliwy od strony ul. Łopuszańskiej (oprócz wjazdów od strony Al. Jerozolimskich). Jadąc ul. Łopuszańską od strony ronda z ul. Krańcową (przy zajezdni autobusowej MZA) trzeba skręcić w prawo na wysokości przedłużenia ul. Czereśniowej.

Informacje dotyczące wysyłki mierników

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski realizuje usługę wzorcowania (kalibracji) mierników bezpieczeństwa instalacji elektrycznych/bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego dla klientów na terenie całego kraju. Nasze usługi oferujemy w atrakcyjnych cenach i krótkich terminach.
Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi firmami kurierskimi. Zamówienia realizujemy fachowo, efektywnie i terminowo.

Przed wysyłką mierników do wzorcowania prosimy o:
1) Staranne zapakowanie i zabezpieczenie miernika przed ewentualnymi uszkodzeniami w transporcie np. folią bąbelkową lub innymi materiałami wypełniającymi lub zabezpieczającymi. Praktyka pokazuje, że staranne opakowanie jest kluczowe dla zapewnienia bezszkodowego transportu.
2) Dołączenie przewodów pomiarowych (nie są konieczne długie przewody i szpilki do pomiarów rezystancji uziemień)
3) Dołączenie wypełnionego formularza ZLECENIE WYKONANIA USŁUGI.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Formularz kontaktowy – Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski
Al. Jerozolimskie 200 lok. 527, 02-486 Warszawa
tel. 664 082 832     biuro@wzorcowaniemiernikow.pl     https://wzorcowaniemiernikow.pl
NIP: 5261168155      REGON: 147166962
Back to Top

UWAGA !!! Firma nie pracuje w dniach od 30 kwietnia do 4 maja b.r. włącznie. Zamknij