Dane kontaktowe i informacje dotyczące wysyłania mierników do wzorcowania

Adres firmy i Laboratorium wzorcującego:

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski
Al. Jerozolimskie 200 lok. 527, 02-486 Warszawa
tel.: 664 082 832 ( pon. – pt. 8.00 – 16.00),   [email protected]

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 (z wyjątkiem świąt, dni wolnych od pracy i przerw techniczno-urlopowych, w soboty firma nie pracuje).

Jak do nas dojechać?

Nasza siedziba znajduje się w 5-piętrowym budynku Radius położonym równolegle do Al. Jerozolimskich, niedaleko skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej. Jadąc od centrum Al. Jerozolimskimi trzeba trzymać się skrajnego prawego pasa i przejechać to skrzyżowanie górną nitką (a nie dolną) na wprost.  Zaraz po przejechaniu skrzyżowania po prawej stronie znajduje się przystanek autobusowy, za którym należy skręcić w prawo na parking. Główny parking oferujący największą ilość miejsc znajduje się na tyłach budynku.
Proszę śmiało wjeżdżać na parking – parkowanie przez pierwsze 3 godziny jest bezpłatne. Przy wjeździe należy pobrać bilet parkingowy i zachować go do zeskanowania przy wyjeździe.
Z parkingu znajdującego się na tyłach budynku najlepiej kierować się do wejścia A lub B. Następnie trzeba wjechać windą na 5 piętro. Po wyjściu z windy proszę kierować się w prawo do końca korytarza (lok. 527 to ostatnie drzwi po lewej stronie korytarza).
Można skorzystać z dowolnego wejścia do budynku (A, B, C), wjechać windą na 5 piętro i po wyjściu z windy przejść korytarzem w prawo do końca budynku. Do budynku można również wejść od strony Al. Jerozolimskich (klatka B, recepcja), wjechać windą na 5 piętro i po wyjściu z windy przejść korytarzem w prawo do końca budynku.
Alternatywnie można także skorzystać z wejścia C znajdującego się w szczycie budynku Al. Jerozolimskie 200 od strony stacji benzynowej BP i przejść do windy w klatce C.
Wjazd na parking jest również możliwy od strony ul. Łopuszańskiej (oprócz wjazdów od strony Al. Jerozolimskich). Jadąc ul. Łopuszańską od strony ronda z ul. Krańcową (przy zajezdni autobusowej MZA) trzeba skręcić w prawo na wysokości przedłużenia ul. Czereśniowej.

Informacje dotyczące wysyłki mierników do wzorcowania

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski realizuje usługę wzorcowania (kalibracji) mierników bezpieczeństwa instalacji elektrycznych/bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego, multimetrów i mierników cęgowych dla klientów na terenie całego kraju. Nasze usługi oferujemy w atrakcyjnych cenach i stosunkowo krótkich terminach.
Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi firmami kurierskimi. Zamówienia realizujemy fachowo, efektywnie i terminowo.

Przed wysyłką mierników do wzorcowania prosimy o:

1) Staranne zapakowanie i zabezpieczenie miernika przed ewentualnymi uszkodzeniami w transporcie np. folią bąbelkową lub innymi materiałami wypełniającymi lub zabezpieczającymi. Praktyka pokazuje, że staranne opakowanie jest kluczowe dla zapewnienia bezszkodowego transportu.
2) Ewentualne dołączenie przewodów pomiarowych (nie są konieczne długie przewody i szpilki do pomiarów rezystancji uziemień) – jeśli przewody mają być wykorzystane w procesie wzorcowania
3) Dołączenie wypełnionego formularza ZLECENIE WYKONANIA USŁUGI.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski

Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski
Al. Jerozolimskie 200 lok. 527, 02-486 Warszawa
tel. 664 082 832 (pon. – pt. w godzinach 8.00 – 16.00) 
[email protected]      https://wzorcowaniemiernikow.pl
NIP: 5261168155      REGON: 147166962
Dodaj komentarz