Voltcraft

Voltcraft – skrócony opis tagu produktu

Tagiem Voltcraft oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma Voltcraft. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

ET-02 miernik rezystancji izolacji Voltcraft

Aktywna działalność niemieckiej firmy Voltcraft na rynku urządzeń pomiarowych rozpoczęła się w roku 1982, wraz z opracowaniem pierwszego multimetru cyfrowego w centrum technologicznym Conrad Technologie Centrum (CTC).

Głównymi obszarami rozwoju marki są technika pomiarowa, technika zasilania i technika ładowania.

Oprócz prostych urządzeń w ofercie firmy znajdują się również mierniki wielofunkcyjne.  Oprócz tego w asortymencie można również znaleźć przyrządy do pomiaru wielkości nieelektrycznych, np. pirometry.

Firma oferuje również ładowarki i stacje ładujące, które zapewnią optymalną wydajność i długą żywotność akumulatorów. W ofercie sprzedażowej znajdują się zarówno urządzenia podstawowe, jak i sterowane mikroprocesorowo stacje ładujące. Mogą nie tylko naładować odpowiednie modele akumulatorów, ale także zregenerować te najbardziej rozładowane.

Oferta obejmuje również zasilacze sieciowe, falowniki, prostowniki, a także zasilacze laboratoryjne. Wszystkie zasilacze charakteryzuje wysoka trwałość, stabilność, niezawodność oraz najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Produkty firmy wytwarzane są w międzynarodowych zakładach produkcyjnych i spełniają wysokie standardy jakości wymagane na rynku europejskim.

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników