Voltcraft

Voltcraft – skrócony opis tagu produktu

Tagiem Voltcraft oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma Voltcraft. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

Aktywna działalność niemieckiej firmy Voltcraft na rynku urządzeń pomiarowych rozpoczęła się w roku 1982, wraz z opracowaniem pierwszego multimetru cyfrowego w centrum technologicznym Conrad Technologie Centrum (CTC).

Głównymi obszarami rozwoju marki są technika pomiarowa, technika zasilania i technika ładowania.

Oprócz prostych urządzeń w ofercie firmy znajdują się również mierniki wielofunkcyjne.  Oprócz tego w asortymencie można również znaleźć przyrządy do pomiaru wielkości nieelektrycznych, np. pirometry.

Firma oferuje również ładowarki i stacje ładujące, które zapewnią optymalną wydajność i długą żywotność akumulatorów. W ofercie sprzedażowej znajdują się zarówno urządzenia podstawowe, jak i sterowane mikroprocesorowo stacje ładujące. Mogą nie tylko naładować odpowiednie modele akumulatorów, ale także zregenerować te najbardziej rozładowane.

Oferta obejmuje również zasilacze sieciowe, falowniki, prostowniki, a także zasilacze laboratoryjne. Wszystkie zasilacze charakteryzuje wysoka trwałość, stabilność, niezawodność oraz najwyższy stopień bezpieczeństwa.

Produkty firmy wytwarzane są w międzynarodowych zakładach produkcyjnych i spełniają wysokie standardy jakości wymagane na rynku europejskim.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6