Brymen

Brymen – skrócony opis tagu produktu

Tagiem Brymen oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma BRYMEN Technology Corporation. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

BM857 Brymen multimetr cyfrowy

Firma jest profesjonalnym producentem mającym swoją siedzibę na Tajwanie. Specjalizuje się w testach elektrycznych i przyrządach pomiarowych. Po wieloletnich doświadczeniach w dziedzinie testów i pomiarów firma BRYMEN stała się jednym z największych projektantów i producentów przyrządów pomiarowych na Tajwanie.

Dziś firma oferuje ponad 80 produktów, począwszy od testerów napięcia, mierników cęgowych, multimetrów cyfrowych, rejestratorów do najwyższej klasy przyrządów pomiarowych. Znaczenie firmy również wzrasta na rynku międzynarodowym. Oprócz siedziby na Tajwanie, firma posiada filie w Chinach, Ameryce, Japonii, Korei i Malezji. Jej produkty są sprzedawane w ponad 80 krajach na całym świecie.

System jakości firmy oparty jest na normie ISO 9001. System został wprowadzony i jest utrzymywany poprzez ciągłe szkolenie swoich pracowników, a także w procesie projektowaniu przyrządów, które są testowane według najbardziej wymagających standardów i procedur. Zaangażowanie w jakość jest doceniane przez klientów. Jakość jest zapewniona przez ciągłe i szerokie badania i rozwój nowych, dokładnych, niezawodnych i bezpiecznych produktów.

Wyświetlanie 1–48 z 97 wyników