Duoyi

Duoyi – skrócony opis tagu produktu

Tagiem Duoyi oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma DUOYI ™ Electronics. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

Aktywny gracz na rynku przemysłu oprzyrządowania pomiarowego, został założony w ubiegłym stuleciu. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji elektrycznych przyrządów pomiarowych.

Linia produktów firmy rozpoczęła się od zasilania do samochodów, prowadząc kolejne kroki w kierunku elastycznego zaspokojenia potrzeb rynku. Jako aktywne i szybko rozwijające się przedsiębiorstwo, w ciągu ostatnich dziesięciu lat opracowuje co najmniej trzy nowe modele wciągu każdego roku.

Firma dysponuje niezawodnym zespołem badawczo-rozwojowym i przywiązuje dużą wagę do kontroli jakości. Solidna jakość jest niezbędna dla każdego produktu na całym świecie. Dla DUOYI jakość jest wszystkim.

Firma utrzymuje stałe miejsce na rynku lokalnym w Chinach. W sektorze motoryzacyjnym produkty firmy mają udział w rynku do 90 %. W przemyśle elektrycznym liczba ta wynosi 25 % biorąc pod uwagę testery rezystancji uziemienia i rezystancji izolacji.

Po siedmiu latach doświadczeń i znaczącym udziałach w lokalnym rynku, firma rozpoczęła działalność eksportową w 2007 roku. Jako nowy gracz firma jest gotowa do nawiązywania kontaktów biznesowych na całym świecie. Sprawdzona jakość i integralność przynoszą dobre wyniki również na rynku międzynarodowym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5