HIOKI

HIOKI – skrócony opis tagu produktu

Tagiem HIOKI oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma HIOKI. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

Miernik rezystancji uziemienia FT6031-03 HIOKI

HIOKI jest producentem elektrycznych przyrządów pomiarowych, wspomagających postęp technologiczny.
Przyrządy te, określane jako „narzędzia podstawowe” w przemyśle, odgrywają zasadniczą rolę w badaniach i rozwoju, produkcji, konserwacji i serwisowaniu. Przyczyniają się do postępu społecznego, odzwierciedlając rozwój technologii, ponieważ ich projektanci przewidują zmieniające się potrzeby.

Firma wspiera rozwiązania począwszy od prac badawczo-rozwojowych po konserwację i serwisowanie.
Elektryczne przyrządy pomiarowe HIOKI składają się z czterech grup produktów:

  • automatycznych urządzeń testujących (badanie obwodów elektronicznych i płyt z wbudowanymi urządzeniami aktywnymi i pasywnymi, kontrola jakości płyt elektronicznych stosowanych w smartfonach, komputerach i innych produktach high-tech)
  • urządzeń rejestrujących dane (rozwój sprzętu transportowego i jego monitorowanie w celu wykrycia nieprawidłowości w działaniu urządzenia; na przykład analiza komfortu jazdy w samochodach lub windach na podstawie elektrycznych przebiegów sygnału)
  • elektronicznych przyrządów pomiarowych (testowanie podzespołów elektronicznych oraz ocena jakości urządzeń i energooszczędnych zasilaczy; na przykład sprawdzenie jakości energii elektrycznej wytworzonej z alternatywnych źródeł energii w celu zapewnienia jej bezpiecznego wykorzystania)
  • przyrządów pomiarowych (konserwacja i kontrola pracy i sprzętu elektrycznego, weryfikacja stanu pracy urządzeń i sprawdzanie usterek poprzez pomiar bieżących poziomów w bezpieczny i łatwy sposób w miejscach takich jak urządzenia odbiorcze i dystrybucyjne).

Produkty te są stosowane w szerokim spektrum branż i dziedzin, począwszy od prac badawczo-rozwojowych aż po utrzymanie i serwisowanie urządzeń.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 90

Wyświetlanie wszystkich wyników: 90