Sinometer

Sinometer – skrócony opis tagu produktu

Tagiem Sinometer oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma Sinometer Instruments. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

Firma jest wiodącym producentem przyrządów pomiarowych, mierników i innych urządzeń elektronicznych.

Działalność firmy rozpoczęła się w 1989 roku. W tym czasie firma działała jako partner CEIEC ShenZhen, pierwszej firmy która oferowała chińskie multimetry na rynku międzynarodowym. Obecnie jest organizacją prywatną co pozwala na szybszą reakcję na zapotrzebowania rynków światowych. Polega w dużej mierze na własnym dziale badawczo-rozwojowym, co pozwala na zachowanie konkurencyjności. Przez ostatnie lata firma koncentrowała się na opracowywaniu nowych produktów wykorzystując najnowsze, dostępne rozwiązania technologiczne. Jednocześnie oferuje te produkty w niskich cenach charakterystycznych dla rynku chińskiego. Zostało stworzonych wiele kategorii produktów i stosownych gałęzi produkcyjnych. Powstały popularne na rynku światowym marki takie jak Mastech, Sinometer, Complee oraz Sunsand.

Centrum badawczo-rozwojowe obejmuje linię produkcyjną, system jakości, wsparcie dla producentów OEM i usługi posprzedażne. Linie produkcyjne zostały rozlokowane w 8 fabrykach, które znajdują się w 4 prowincjach. Jakość produkcji jest ściśle kontrolowana.

Dzięki wysokiej reputacji, profesjonalnemu wsparciu oraz dobrej jakości produktom oferowanym w konkurencyjnym cenach, firma jest obecna na rynkach w ponad 50 krajach na świecie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5