CHY

CHY – skrócony opis tagu produktu

Tagiem CHY oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma CHY Firemate, Ltd. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

CHY9005 miernik cęgowy 600A AC/DC CHY

Firma została założona w 1984 roku. Rozpoczęła produkcję nadających się do ponownego napełniania zapalniczek, a przez lata stała się projektantem i producentem profesjonalnych przyrządów pomiarowych.

Produkty tej firmy są sprzedawane przez międzynarodowe organizacje, a doskonała jakość produktów została uznana na całym świecie.

Znakomity zespół projektantów może dostosować produkty do specyficznych wymagań różnych klientów, którzy potrzebują urządzeń pomiarowych przeznaczonych dla różnych zastosowań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji firma zawsze stara się ulepszyć wydajność, aby obniżyć koszty i dostarczyć sprzęt w odpowiednim czasie.

Polityka firmy ma na celu dzielenie zysków z partnerami, w tym akcjonariuszy, klientów, pracowników i dostawców. Przez to może być uważana za niezwykłą rodzinę, powiązaną przez wielu partnerów.

Firma ma swoją główną siedzibę na Tajwanie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9