ADEX

ADEX – skrócony opis tagu produktu

Tagiem ADEX oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma ADEX Urządzenia Pomiarowe. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

AD 2025 AD 2050 ADEX miernik rezystancji izolacji

Firma ADEX Urządzenia Pomiarowe powstała w 1990 roku w Olsztynie. Jest producentem wysokiej jakości mierników głównie dla energetyki i telekomunikacji. Klasa przyrządów potwierdzona została poprzez wieloletnią sprzedaż i współpracę z największymi przedsiębiorstwami w kraju i za granicą. Dzięki wyszkolonej kadrze inżynierskiej ciągle powstają nowe konstrukcje spełniające najwyższe wymagania jakości i dokładności pomiaru.

Od samego początku istnienia firmy, najistotniejsza była wysoka jakość i parametry metrologiczne oraz klient i jego zadowolenie z produktu. Dzięki temu firma działa już ponad ćwierć wieku na rynku.

Wszystkie mierniki ADEX, które były produkowane od początku istnienia firmy, nadal są nieprzerwanie serwisowane i konserwowane. Najstarsze mierniki wciąż nie ustępują dokładnością nawet najnowszym produktom.

W ofercie firmy znajdują się:

  • analogowe i cyfrowe mierniki rezystancji izolacji
  • mikro i miliomomierze
  • mierniki do pomiaru rezystancji uziemień i rezystywności gruntu.

W tych grupach firma proponuje po kilka mierników różniących się przeznaczeniem i zakresem oferowanych funkcji. Każdy z przyrządów charakteryzuje się prostotą i intuicyjnością obsługi. Stosowane zabezpieczenia (np. rozładowanie obiektu mierzonego, kontrola temperatury elementów wysokoprądowych, itp.), klasy bezpieczeństwa powodują, że wyroby są bezpieczne i wytrzymałe w użytkowaniu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11