APPA

APPA – skrócony opis tagu produktu

Tagiem APPA oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma APPA Technology Corporation. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

Profil firmy APPA

Jest certyfikowanym według ISO-9001 producentem profesjonalnych przyrządów do testów, założonym w 1989 roku. Posiada doświadczony, silny zespół, który od ponad 20 lat jest znawcą w dziedzinie elektronicznych przyrządów pomiarowych.

Siedziba firmy znajduje się w mieście Shin-Tien, w Tajpej, na Tajwanie. Firmę cechuje wysoka wydajność i jakość. Pomimo tego, że zatrudnia tylko 125 pracowników, rocznie produkuje ponad 400 000 sztuk przemysłowych multimetrów i mierników cęgowych. Firma koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb klientów przemysłowych oferując różne produkty niezbędne do wykonywania testów i pomiarów.

Zakres produktów obejmuje:

  • multimetry cyfrowe
  • cyfrowe mierniki cęgowe
  • testery podzespołów
  • multimetry samochodowe
  • testery środowiskowe.

Firma planuje w przyszłości produkować cyfrowe cęgowe analizatory jakości energii, skopometry, testery sieci LAN oraz specjalistyczne testery dla producentów OEM. W ostatnich latach firma firma stała się symbolem bezpieczeństwa, wytrzymałości, przyjaznych dla użytkownika funkcji i doskonałej jakości.

Od momentu powstania firma koncentrowała się osiągnięciu dwóch celów:
1. Zaawansowane technologie do projektowania i produkcji wysokiej jakości, łatwych w użyciu przyrządów pomiarowych
2. Korzystny stosunek ceny do jakości, który wynika z wysokiej jakości i wydajności, konkurencyjnych cen, terminowych dostaw, wysokiej jakości usług.

Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE.

APPA dostarcza elektroniczne przyrządy kontrolno-pomiarowe do ponad 50 krajów na całym świecie poprzez własnych dystrybutorów i wiele wiodących firm OEM.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5