UNI-T

UNI-T – skrócony opis tagu produktu

Tagiem UNI-T oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma UNI-T. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

UT595 wielofunkcyjny miernik instalacji elektrycznych UNI-T

Uni-Trend Technology Limited jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań testowych i pomiarowych w Azji, prestiżową marką mierników w Chinach. Uni-Trend uzyskał Certyfikat Jakości ISO 9001 z LRQA w 1998 roku i inne certyfikaty, w tym europejski CE, amerykański UL, chiński CMC itd. Posiada centra badawczo-rozwojowe w Shenzhen, Chengdu, Dongguan i innych regionach. Uni-Trend jest w stanie produkować innowacyjne, niezawodne, wysokiej jakości, bezpieczne w użyciu i przyjazne dla użytkownika produkty.

Na rynku międzynarodowym firma Uni-T nawiązała współpracę w ponad 90 krajach z ponad 600 partnerami w zakresie dystrybucji produktów i usług. Uni-Trend zawsze produkował produkty, które spełniają standardy branżowe i tworzą niepowtarzalne innowacyjne rozwiązania w dziedzinach o wysokim stopniu wzrostu. Firma Uni-T opracowuje obecnie testery i przyrządy pomiarowe w nowoczesnym obiekcie o powierzchni 50 000 metrów kwadratowych. Obiekt położonym jest w górach Songshan Lake High-Tech Industrial Development Zone, w mieście Dongguan. Dzięki temu nowemu obiektowi firma Uni-Trend może w pełni zaspokoić zapotrzebowanie na swoje produkty na całym świecie.

W obliczu wciąż zmieniającej się technologii, firma Uni-T może realizować swój cel, jakim jest produkcja najwyższej jakości produktów. Cel ten jest realizowany poprzez ciągłe badania i rozwój. Firma posiada dziesiątki inżynierów ds. badań i rozwoju oraz specjalistów technicznych z bogatym doświadczeniem praktycznym i zaawansowanymi umiejętnościami technicznymi. Owocuje to wysoką jakością oraz zróżnicowanymi i konkurencyjnymi nowymi produktami. W procesie tworzenia nowych produktów Uni-Trend podkreśla innowacyjność i bezpieczeństwo. Wszystkie nowe produkty zaspokajają potrzeby klientów i spełniają normy bezpieczeństwa z perspektywy globalnej.

Wyświetlanie 1–48 z 218 wyników