HYELEC

HYELEC – skrócony opis tagu produktu

Tagiem HYELEC oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma HYELEC. Tagiem tym oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

Hangzhou huayi electronic industrial co., LTD jest firmą łączącą produkcję przemysłową i handel w jednym przedsiębiorstwie. Specjalizuje się głównie w rozwoju, produkcji, sprzedaży i usługach posprzedażnych dla wszystkich rodzajów przyrządów pomiarowych i liczników, automatyki przemysłowej, walidacji procesów, przyrządów laboratoryjnych i urządzeń, zasilaczy prądu stałego i falowników. Produkty firmy są eksportowane do ponad stu krajów i regionów na całym świecie.
Firma uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001. Konsekwentnie buduje dobrą reputację wśród klientów.

Dzięki dobrym wsparciu technicznym i dobrej obsłudze posprzedażnej nawiązuje dobre relacje z wieloma firmami i uniwersytetami, takimi jak grupa Holley, Uniwersytet Zhejiang, Uniwersytet Xi’ Jiaotong, Uniwersytet Shanghai Fudan, Uniwersytet Naukowy i Technologiczny w Shandong.

Główne produkty firmy (zasilacze prądu stałego) wielokrotnie wygrały przetargi na uczelniach wyższych i uzyskały pochlebne opinie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2