Wzorcowanie luksomierzy

Wzorcowanie luksomierzy, mierników natężenia oświetlenia – opis kategorii

Dla wygody naszych klientów oferujemy wzorcowanie luksomierzy w zewnętrznym laboratorium wzorcującym.

Jeśli użytkownik posiada jednocześnie miernik bezpieczeństwa instalacji elektrycznych i luksomierz, nie musi samodzielnie przekazywać tego ostatniego do wzorcowania w innej firmie. Może dostarczyć oba urządzenia do naszego laboratorium wzorcującego w Warszawie, gdzie w sposób profesjonalny zaopiekujemy się jego miernikami.

Wzorcowanie obejmuje luksomierze następujących producentów:
– Abatronic
– Center
– CEM
– Lutron
– Metrel
– Sonel
– Sonopan
– Testo
– Tenmars
i innych producentów.

Wzorcowanie polega na porównaniu wskazań badanego luksomierza (miernika natężenia oświetlenia) z luksomierzem wzorcowym i sprawdzeniu czy wyniki pomiarów mieszczą się w wymaganym zakresie tolerancji.
Jeżeli zmierzona wartość znajduje się poza zakresem tolerancji a jest możliwość strojenia, regulacja wskazań luksomierza jest dokonywana bezpłatnie w ramach procedury wzorcowania.

Jeśli po dokonanej regulacji zmierzona wartość znajduje się poza zakresem tolerancji (lub jest brak możliwości regulacji) badany luksomierz powinien zostać naprawiony lub wymieniony na nowy.

W razie gdy wskazania luksomierza znajdują się poza zakresem tolerancji i nie jest możliwa regulacja, klient ponosi wyłącznie koszty wysyłki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33