Finero

Finero – skrócony opis tagu produktu

Tagiem tym oznaczono aparaturę kontrolno-pomiarową, mierniki, przyrządy i systemy pomiarowe których producentem lub dostawcą jest firma Finero. Tym tagiem oznaczono również usługi wzorcowania mierników tego producenta lub dostawcy.

Finero jest fińskim przedsiębiorstwem high-tech zajmującym się badaniami, projektowaniem i produkcją urządzeń i oprogramowania do testów i pomiarów ATE dla światowego przemysłu elektrycznego i elektronicznego. Od początku lat 80-tych firma dostarcza najnowsze osiągnięcia w dziedzinie badań bezpieczeństwa elektrycznego, urządzeń i systemów kontroli jakości.

Sprzęt do testów i pomiarów

Pojedynczy test i urządzenie pomiarowe dostępne w połączeniu z dowolnymi kombinacjami funkcji, takich jak test wytrzymałości izolacji, test ciągłości przewodu ochronnego, oporność izolacji, test ciągłości, cyfrowy multimetr itd.

Systemy testowe

Finero dostarcza różne adaptery produktów, oprawy, testery końcowe i pokładowe oraz stanowiska testów bezpieczeństwa / funkcjonalnych.

Symulacja środowiskowa

Firma oferuje różne rozwiązania związane z potrzebami symulacji środowiska.

Serwis i kalibracja

Firma oferuje również usługi kalibracyjne dla swoich produktów.

Zasilacze

Zasilacze AC / DC zaprojektowano tak, aby stały się środowiskiem testowym produkcji i działały niezawodnie przez wiele lat, bez zakłóceń. Dostępna jest szeroka gama zasilaczy o różnych wymaganiach.

Oprogramowanie i projektowanie

Firma Finero kładzie duży nacisk na aspekty kontroli jakości, takie jak identyfikowalność i dostępność danych w wielu systemach informatycznych przedsiębiorstwa. Dane o jakości produkcji są cenne dla klienta wyłącznie wtedy, gdy są wykorzystywane w łańcuchu ciągłej poprawy jakości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2