Regulamin i polityka prywatności

REGULAMIN Katalogu produktów i usług, polityka prywatności

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z Katalogu produktów i usług udostępnionego na stronie:
https://wzorcowaniemiernikow.pl

2. Właścicielem Katalogu produktów i usług jest:
Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski
Al. Jerozolimskie 200 lok. 527
02-486 Warszawa
tel. 664 082 832
biuro@wzorcowaniemiernikow.pl
NIP: 5261168155
REGON: 147166962

3. Katalog produktów i usług jest przeznaczony wyłącznie dla podmiotów gospodarczych (firm) z terenu Polski. Ma on na celu:

  • ułatwić potencjalnym klientom przegląd dostępnych towarów i usług
  • pomagać w podejmowaniu decyzji zakupowych oraz wysyłaniu zapytań, które inicjują proces ewentualnego zamówienia wybranych produktów i usług.

4. Sprzedaż aparatury pomiarowej prowadzimy wyłącznie dla krajowych podmiotów gospodarczych.

5. Przedstawione na naszej stronie internetowej opisy produktów i usług nie są ofertą. Mogą być traktowane jako zaproszenie do zawarcia umowy, zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.
Staramy się, aby informacje dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług były aktualne i nie zawierały błędów. Nie możemy jednak zagwarantować, że takie błędy nie będą miały miejsca. W razie wykrycia niezgodności, prosimy Państwa o informację która pozwoli nam na podjęcie stosownych działań korygujących.

6. Przedstawione w Katalogu produktów i usług treści, należą do jego właściciela lub producentów, dystrybutorów bądź dostawców odpowiednich produktów. Dotyczy to w szczególności opisów, danych technicznych i innych danych. Treści te są chronione przepisami prawa autorskiego. Mogą być wykorzystane przez użytkowników Katalogu produktów i usług wyłącznie w celach opisanych w punkcie 2 niniejszego regulaminu.

7. Zapytania wysłane z wykorzystaniem funkcjonalności Katalogu produktów i usług nie są jednoznaczne z zawarciem umowy sprzedaży. Zapytania sygnalizują zamiar dokonania zakupu w przyszłości przez użytkownika Katalogu produktów i usług. Zapytania te inicjują proces negocjacji handlowych pomiędzy właścicielem Katalogu produktów i usług a jego użytkownikiem.

8. Po otrzymaniu od użytkownika zapytania z wykorzystaniem funkcjonalności Katalogu produktów i usług, Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski potwierdza dostępność produktów, ich cenę, spodziewany czas realizacji oraz wystawia fakturę proforma.

9. W celu otrzymania oferty handlowej dotyczącej produktów/usług oznaczonych adnotacją „ZAPYTAJ O CENĘ”, prosimy o bezpośredni kontakt:

  • telefoniczny pod numer 664 082 832
  • pocztą elektroniczną na adres biuro@wzorcowaniemiernikow.pl

10. Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski gromadzi i przetwarza informacje wprowadzone przez użytkowników Katalogu produktów i usług z wykorzystaniem funkcjonalności tego katalogu. Dane firmowe i osobowe są wykorzystywane wyłącznie do celów obsługi zapytań, realizacji zamówień towarów i usług. Dane użytkowników są przetwarzane z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

11. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie.

12. Dane firmowe i osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do obsługi zapytań, realizacji zamówień towarów i usług oraz obsługi posprzedażnej.

13. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.